Gumy i taśmy sportowe do ćwiczeń

Product removed from wishlist!

Wyświetlono 1–12 z 23 wyników

Skuteczne przyrządy do rozciągania

Dostępne w ofercie gumy treningowe to niezwykle przydatne gadżety, idealne do ćwiczeń siłowych. Ich największą zaletą jest przede wszystkim uniwersalność. Używając samych tylko przyrządów oporowych można trenować praktycznie wszystkie partie mięśniowe, czyli na przykład:

  • mięśnie ramion i barki
  • mięśnie piersi i pleców
  • wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie ud
  • mięśnie pośladków
  • mięśnie brzucha
  • Korzyści z wykorzystania gumy do treningu siłowego

Regularne używanie oferowanego przez nas przyrządu powoduje, że mięśnie są cały czas napięte, dzięki czemu ćwiczenia siłowe okazują bardziej efektywne. Zastosowanie gum oporowych zmniejsza również ryzyko kontuzji lub urazu podczas uprawiania sportu (gdy jednak do nich dojdzie, należy zadbać o odpowiednią regenerację), gdyż wykonywane ćwiczenia gimnastyczne są mało inwazyjne. Dobre efekty uzyskamy również używając przyrządów sportowych tego typu podczas rozciągania mięśni.

Oferowane przez nas produkty różnią się rozmiarami: grubsze modele stawiają o wiele większy opór, w związku z czym są przeznaczone dla osób bardziej zaawansowanych w gimnastyce. Natomiast gumy sportowe o słabszym oporze zarezerwowane są dla początkujących.

Pragniemy również podkreślić, że jest to gadżet bardzo lekki, który dodatkowo nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Szeroki zakres możliwości powoduje, że gumy oporowe staną się doskonałym substytutem działań podejmowanych na siłowni.

Scroll to top