Product removed from wishlist!

Wyświetlono 1–12 z 44 wyników

Ćwiczenia z hantlami w domu?

Czy ktoś nie zna tak powszechnego przyrządu treningowego jak hantle? Nie wydaje się to możliwe. Jest to, podobnie jak sztanga, nieodzowny element wyposażenia każdej siłowni lub klubu fitness. Bez problemu można nimi ćwiczyć także w domu.

Ćwiczenia na biceps w domu

Jeżeli marzymy o pięknych, ogromnych bicepsach, właśnie ćwiczenia hantlami okazują się niezastąpionym elementem treningu na siłowni i w domowym zaciszu. Identycznie jest w przypadku tricepsów. Ale hantle pozwolą nam również wytrenować wspaniałe mięśnie klatki piersiowej oraz barków. Mogą być wykorzystywane także do ćwiczeń mięśni czworogłowych ud i mięśni pośladków, na przykład podczas popularnych wykroków.

Hantle są doskonałym przyrządem treningowym zarówno dla panów jak i pań. Zakres dostępnych ciężarów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od płci, wieku czy stopnia zaawansowania. Ważne jest jednak dostosowanie ciężaru do możliwości ćwiczącego.

Ćwiczenia wykonywane przy użyciu hantli nie należą do trudnych i dlatego są bardzo popularne. W trakcie treningu nie są potrzebne żadne skomplikowane przyrządy.

Scroll to top