Product removed from wishlist!

Wyświetlono 1–12 z 18 wyników

Kettlebell to prosty żeliwny odważnik, który może kojarzyć się nam z popisami cyrkowych atletów w XIX wieku. Tymczasem to niezwykle efektywny przyrząd treningowy umożliwiający ćwiczenie wszystkich partii mięśniowych. Główną zaletą treningu z tym przyrządem zmuszanie do pracy praktycznie wszystkich mięśni, co powoduje że sylwetka rozwija się w sposób harmonijny i staje się smukła.

Kettlebell trening

  • Wzmocnisz siłę i wytrzymałość – dzięki specjalnej budowie odważników trening jest bardziej efektywny niż przy wykorzystaniu tradycyjnych hantli. Specyficzne umieszczenie środka ciężkości powoduje, że do uzyskania pożądanego efektu nie jest wymagane używanie dużych ciężarów.
  • Poprawisz koordynację – podczas treningu niezwykle ważne jest ciągłe utrzymywanie równowagi. Dzięki temu nasze mięśnie uczą się współpracy.
  • Poprawisz kondycję – duża intensywność treningu i zaangażowanie wielu partii mięśniowych powoduje zauważalną poprawę kondycji już po kilku sesjach.

Do rozpoczęcia przygody z kettlebell nie jest potrzebny karnet na siłownię. Ćwiczyć można dosłownie wszędzie, tak jak w przypadku lin do ćwiczeń, na przykład w domu lub w parku. Możliwości są nieograniczone.

Scroll to top