ławki do ćwiczeń

Product removed from wishlist!

Pokazuje wszystkie 10 wyników

Ławki do ćwiczeń to podstawowy produkt treningowy będący nieodłącznym elementem wielu ćwiczeń, takich jak wyciskanie sztangi na klatkę piersiową czy wyprosty ramion nad głowę z hantlami. Dzięki ławce, ćwiczenia stają się bardziej komfortowe i bezpieczniejsze, w szczególności w sytuacjach treningu z cięższym ciężarem.

W naszej ofercie dysponujemy różnymi rodzajami ławek treningowych – od ławki prostej poziomej, bez możliwości regulacji poziomu po ławki regulowane a nawet takie z niestabilnym podłożem. W tej kategorii proponujemy produkty marki Reebok, PowerBlock i Vicore Fitness, z których każda marka wyróżnia się innymi cechami szczególnymi.

Ławki PowerBlock to połączenie solidności z mobilnością. Produkty te cechują się mniejszą wagą, ale są niezwykle łatwe w przemieszczaniu. Ławka Travel Bench może być nawet złożona i zmieści się do każdego bagażnika.

Marka Reebok przedstawia profesjonalny produkt Pro Utility Bench, który jest dość ciężki, ale ta waga przekłada się na świetną stabilność i pewność podczas ćwiczeń z ciężarami maksymalnymi.

Vicore Fitness to zupełna innowacja i szeroka gama produktów, które pomagają zwiększyć intensywność i skuteczność treningów. Dzięki specjalnej komorze powietrznej, zastosowanej zamiast tradycyjnej tapicerki, ławki do ćwiczeń Vicore Fitness dają ciału nowe wyzwania i sprawiają, że poza poprawą siły wzmacniamy również równowagę i możliwości mięśni głębokich. Z produktami Vicore Fitness możliwe jest wykonanie treningów na nogi, brzuch, plecy, ramiona, barki i klatkę piersiową.

Scroll to top