Liny treningowe

Product removed from wishlist!

Pokazuje wszystkie 6 wyników

Liny do ćwiczeń

Trening z linami na pierwszy rzut oka wydaje się być treningiem dla prawdziwych twardzieli. Prawda jest jednak taka, że jest to trening dla każdego średniozaawansowanego miłośnika ćwiczeń fizycznych. Choć faktycznie przy pierwszym kontakcie wygląda to groźnie.

Jakie efekty przynosi trening z linami? Wzmacnia siłę mięśni oraz ogólną kondycję fizyczną. Dodatkowo bardzo dobrze wpływa na poprawę koordynacji ruchowej. W przypadku dużej intensywności jest także idealnym typem treningu dla osób pragnących zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej.

Trening z linami wymaga skoordynowanej pracy wielu partii mięśniowych. Dlatego dzięki niemu ciało rozwija się w sposób harmonijny. Ćwiczenie nie są monotonne. Można modyfikować kąty i kierunki uderzeń liny. Można też falować liną w różnych płaszczyznach. Sprawi to, że nasze stawy staną się wytrzymalsze i bardziej elastyczne. Dzięki temu nasze ciało będzie mniej podatne na ewentualne kontuzje i bardziej przyjazne regeneracji potreningowej.

Jest doskonałą alternatywą dla ćwiczeń z wykorzystaniem hantli lub sztangi. A trening można wykonywać wszędzie – w parku, w lesie lub w klubie fitness.

Scroll to top