ODZIEŻ SPORTOWA

Product removed from wishlist!

Wyświetlono 1–12 z 188 wyników

Odzież kompresyjna

Odzież kompresyjna idealnie dopasowuje się do sylwetki i wspomaga regenerację mięśni. Ubrania kompresyjne minimalizują wstrząsy, mikrourazy oraz stabilizują mięśnie. Zmniejszony ucisk w kierunku serca poprawia krążenie krwi i dotlenia mięśnie, korzystnie wpływając na usuwanie zbędnych składników przemiany materii.

Dzięki odzieży kompresyjnej Twój trening stanie się jeszcze efektywniejszy a Twoje mięśnie szybciej wrócą do optymalnej formy.

Zastosowanie ubrań termicznych

Stosowanie odzieży kompresyjnej przygotowuje organizm na kolejne, sportowe zmagania. Produkty 2XU idealnie nadają się do biegania, joggingu, pływania, jazdy na rowerze, crossfitu, koszykówki, piłki nożnej, siatkówki, tenisa, futbolu amerykańskiego, narciarstwa, wspinaczki górskiej i triathlonu. Sprawdzają się zarówno w warunkach treningu na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych pomieszczeniach. W zimne dni przydatna może okazać się odzież termiczna.

Jeśli poważnie podchodzisz do sportu i aktywności, odzież kompresyjna powinna znaleźć się w Twojej szafie. Podczas wyboru produktów, pamiętaj o ich dokładnym dopasowaniu do sylwetki tak, by maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z kompresji.

W naszej ofercie znajdziesz pełny zestaw sportowych ubrań, a wśród nich między innymi: spodenki, legginsy, koszulki, skarpetki, rękawy, bluzy i kurtki.

Scroll to top