Rollery i piłki do masażu i ćwiczeń mięśni

Product removed from wishlist!

Wyświetlono 1–12 z 31 wyników

Wykorzystanie rollerów podczas treningu

Oferowany przez nas roller do masażu to nic innego, jak wałek wykonany ze specjalnej pianki. Jest to przydatny gadżet nie tylko do ćwiczeń, ale także masażu pleców i całego ciała. Specjalna budowa sprawia, że pozytywnie oddziałuje na cały układ mięśniowy.

Stosowanie przyrządu zaleca się po treningu właściwym. Wałek do masażu pleców powoduje rozładowanie napięcia mięśniowego i niweluje bóle po treningu. Jest także świetnym sposobem na pozbycie się zakwasów – jego stosowanie znacząco zmniejsza te charakterystyczne dolegliwości.

Ćwiczenia z rollerem to także dobra zabawa i relaks: poprawiają krążenie oraz redukują poziom stresu. Przyrząd można stosować do rolowania mięśni znajdujących się w okolicy ud, grzbietu, całych pleców czy pasma biodrowo-piszczelowego. Efektem ubocznym treningu jest poprawa naszej sylwetki i postawy, ponieważ ćwiczenia angażują przede wszystkim stabilizujące części ciała.

W ofercie znajduje się zarówno wałek wibracyjny, jak i zwykły. Dysponujemy różnymi poziomami twardości. Osobom zaczynającym przygodę z tym przyrządem treningowym polecane są modele miękkie, natomiast osobom na wyższym poziomie zaawansowania – twarde. Niezależnie od poziomu wytrenowania gadżet ten gwarantuje udaną regenerację, a trening staje się doskonałą zabawą.

Scroll to top