ROLLERY I PIŁKI DO MASAŻU

Product removed from wishlist!

Wyświetlono 1–12 z 21 wyników

Wykorzystanie rollerów podczas treningu

Roller to wałek wykonany ze specjalnej pianki. Jest to przydatny gadżet do ćwiczeń i masażu całego ciała. Specjalna budowa sprawia, że ma pozytywny wpływ na nasz układ mięśniowy.

Jest wykorzystywany głównie po właściwym treningu. Trening z rollerem powoduje rozładowanie napięcia mięśniowego i niweluje bóle mięśni. Jest także zagorzałym wrogiem zakwasów – jego stosowanie znacząco zmniejsza te dolegliwości.

Ćwiczenia z rollerem to także dobra zabawa i relaks. Ćwiczenia na rollerze poprawiają krążenie i redukują poziom stresu. Można go stosować do masażu wielu partii mięśniowych jak na przykład mięśnie ud, mięśnie grzbietu czy pasmo biodrowo-piszczelowe.

Efektem ubocznym treningu jest poprawa naszej sylwetki i postawy. Dzięki temu, że ćwiczenia angażują mięśnie stabilizujące

Dostępne są wałki o różnym poziomie twardości. Osobom zaczynającym przygodę z tym przyrządem treningowym polecane są wałki miękkie, natomiast osobom na wyższym poziomie zaawansowania – wałki twarde. Niezależnie od poziomu wytrenowania roller gwarantuje udaną regenerację, a trening jest dobrą zabawą.

Scroll to top