Product removed from wishlist!

Pokazuje wszystkie 3 wyniki

Ćwiczenia ze skakanką

Skakanka to nie tylko wspomnienie dzieciństwa. Skakanka, podobnie jak platformy treningowe to także doskonały kompan codziennych treningów.

Co daje skakanie na skakance? To przede wszystkim doskonały sposób spalenia kalorii i zrzucenia zbędnych kilogramów. Wystarczy 30 minut dziennie, żeby zobaczyć efekty treningu, bo skoki potrafią solidnie zmęczyć.

Trening ze skakanką

Jednak skakanka pomaga również w kształtowaniu sylwetki. Dzięki treningowi ujędrnimy mięśnie ramion oraz wymodelujemy mięśnie nóg. Ale to nie wszystko. Podczas ćwiczeń mięśnie brzucha będą cały czas zaangażowane w stabilizowanie pozycji, dzięki czemu uzyskamy płaski brzuch. Regularne skakanie pomaga także w rozwijaniu koordynacji ruchowej.

Skakanka zajmuje bardzo mało miejsca, więc można ją zabrać praktycznie wszędzie. Podczas wyjazdu na wakacje lub nawet w delegację nie zajmie zbyt wiele miejsca w bagażu. Skakać można w różnych miejscach, więc jest to przyrząd dla miłośników ćwiczeń w domu lub na świeżym powietrzu. Jest to również doskonały sposób na uzupełnienie treningu siłowego.

Scroll to top