TAŚMY TRENINGOWE TRX

Product removed from wishlist!

Pokazuje wszystkie 12 wyników

Ćwiczenia z taśmami TRX

Trening z wykorzystaniem taśm TRX bije rekordy popularności. Jest doskonałym sposobem na przełamanie monotonii treningowej i może być wykonywany zarówno indywidualnie jak i w grupach. Został on opracowany na potrzeby elitarnej jednostki komandosów US Navy Seals. Do treningu potrzebne są dwie taśmy w kształcie litery „Y”, które zakończone są wygodnymi, gumowymi uchwytami. Tylko tyle i aż tyle.

Trening z wykorzystaniem taśm TRX to tak zwany trening w zawieszeniu, w przypadku którego wykorzystywany jest nasz ciężar ciała. Podczas ćwiczeń zaangażowane są praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. Dużą zaletą treningu jest angażowanie mięśni głębokich stabilizujących tułów. Intensywność można zmieniać w prosty sposób poprzez zmianę kąta nachylenia taśm.

Dzięki niewielkim gabarytom taśmy TRX, podobnie jak liny do ćwiczeń można zabrać praktycznie wszędzie. Możemy ćwiczyć w domu, w siłowni lub na świeżym powietrzu. To co jest potrzebne to znalezienie miejsca gdzie można zaczepić taśmy. Dlatego też taśmy TRX umożliwiają odbycie efektywnego treningu podczas wakacji lub weekendowego wypadu na wieś.

Scroll to top