Taśmy treningowe trx do ćwiczeń w podwieszeniu

Product removed from wishlist!

Pokazuje wszystkie 12 wyników

Solidne taśmy do ćwiczeń siłowych

Dostępne w naszej ofercie oporowe taśmy TRX biją rekordy popularności na siłowniach oraz w klubach fitness. To doskonały przyrząd do przełamania monotonii treningowej. Może być wykorzystywany zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Został opracowany na potrzeby elitarnej jednostki komandosów US Navy Seals. Do ćwiczeń siłowych wystarczą jedynie dwa gadżety oporowe w kształcie litery „Y”, które zakończone zostały wygodnymi, poręcznymi uchwytami.

Gimnastyka oporowa z wykorzystaniem naszych produktów to tak zwany trening w podwieszeniu, w przypadku którego wykorzystywany jest ciężar ciała. Podczas ćwiczeń siłowych zaangażowane zostają praktycznie wszystkie grupy mięśniowe, w tym również mięśnie głębokie stabilizujące tułów. Intensywność można zmieniać w prosty sposób poprzez zmianę kąta nachylenia.

Dzięki niewielkim gabarytom taśmy gimnastyczne TRX, podobnie jak liny, można zabrać praktycznie wszędzie, używając ich domu, w siłowni lub na świeżym powietrzu. Jedyne czego potrzeba, to nieco wolnej przestrzeni, gdzie będzie można zaczepić nasze gadżety. Pozwalają na efektywną gimnastykę podczas wakacji lub weekendowego wypadu na wieś.

Scroll to top