HYPERICE

Product removed from wishlist!

Hyperice to światowy lider w produktach do regeneracji potreningowej a jednocześnie marka, której celem jest stały postęp i zapewnienie najskuteczniejszych rozwiązań, poprawiających zdrowie, sprawność i mobilność.

Hyperice pokazał się na mapie w roku 2010, w którym przedstawił swój pierwszy innowacyjny produkt – kompresyjne rękawy chłodzące, wyposażone w specjalną lodową komorę, zapewniającą nie tylko precyzyjną krioterapię, ale dzięki możliwości wypuszczenia powietrza z komory – długotrwały efekt i równomierne rozłożenie temperatury na daną powierzchnię ciała. Rękawy do dzisiaj znajdują swoje zastosowanie w sporcie na najwyższym poziomie i rehabilitacji. Używane są również przez wielu jako codzienny element prewencji kontuzji, ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i ograniczające bóle i sztywności mięśni i stawów.

2 lata później ukazał się kolejny produkt – rewolucyjny roller wibracyjny Vyper, który za pomocą 3 poziomów intensywności wibracji poprawia krążenie krwi i zakres ruchu w sposób znacznie lepszy od tradycyjnych, pozbawionych wibracji wałków do masażu. Poza skutecznością działania, marka Hyperice skupiła się również tradycyjnie na najwyższej jakości, dlatego roller Vyper został wykonany z trwałych materiałów, wyposażony w wytrzymującą ponad 3 godziny na jednym ładowaniu baterię i wyprodukowany w Niemczech. Obecnie roller dostępny jest wyłącznie w „odświeżonej” wersji 2.0, która wykonana jest z ekologicznych materiałów i posiada 2 struktury – gładką i prążkowaną, dla lepszego dopasowania do indywidualnych potrzeb podczas masażu.

Rok 2015 przyniósł 2 kolejne produkty, które potwierdziły renomę Hyperice – piłkę wibracyjną Hypersphere i urządzenie do terapii pneumatycznej tkanek miękkich – Raptor. Piłka Hypersphere opiera się o te same parametry techniczne, co roller Vyper. Służy natomiast do jeszcze bardziej precyzyjnego masażu i ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, jest jeszcze łatwiejsza w transporcie. Raptor to z kolei urządzenie I klasy medycznej, przeznaczone do użytku fizjoterapeutów i będące świetnym uzupełnieniem terapii manualnej, przyspieszającej rehabilitację i dbającej o odpowiednią pracę mięśni. Dzięki 6 stopniom intensywności wibracji, Raptor daje fizjoterapeucie pełną kontrolę terapii a pacjentowi oszczędza bólu, nie poświęcając przy tym skuteczności działania.

W 2016 roku Hyperice dodał do swojej oferty pasy rozgrzewająco-wibracyjne z serii Venom i kremy regeneracyjne Hypersoothe. Pasy Venom łączą w sobie skuteczność ciepłej temperatury i wibracji z najnowocześniejszą technologią, dzięki której użytkownik za pomocą dotykowego wyświetlacza może indywidualnie dobrać sobie intensywność rozgrzania i wzór impulsu wibracyjnego. Produkty z serii Venom mają swoje zastosowanie na każdym polu i używane są zarówno przez osoby prowadzące siedzący tryb życia, jak i osoby aktywne czy profesjonalnych sportowców. Poprawiają krążenie krwi, zmniejszają bóle mięśniowe i zwiększają mobilność danej części ciała a dostępne są na barki, plecy i nogi. Kremy Hypersoothe to z kolei odpowiedź na potrzeby osób aktywnych, zmagających się ze sztywnościami mięśni i bólami mięśni – podczas lub po wysiłku fizycznym. Kremy wykonane są w 100% z naturalnych składników i zawierają m.in. aloes, lawender, rumianek, olej kokosowy i migdałowy, a także olejki z mięty pieprzowej i drzewa herbacianego. Wszystko to po to, by dać mięśniom odpowiedni efekt chłodzenia, złagodzić ból i uspokoić mięśnie w sposób, który tego potrzebują.

Jako potwierdzony lider na światowym rynku regeneracji potreningowej, marka Hyperice stale podnosi poprzeczkę, czego efektem w 2018 roku jest Hypervolt – produkt zmieniający sposób, w który ludzie dbają o swoje zdrowie i formę. Hypervolt to w pełni przenośne urządzenie, które skutecznie rozluźnia mięśnie za pomocą masażu wibracyjnego o 3 stopniach intensywności wibracji. Produkt już teraz rewolucjonizuje świat sportu, fitness i fizjoterapii będąc wyborem nie tylko najlepszych na świecie klubów sportowych, sportowców indywidualnych i klinik medycznych, ale wszystkich osób, które po prostu chcą być zdrowe i lepiej się ruszać – od biegaczy po rowerzystów czy osoby uprawiające crossfit.

Hyperice to najwyższa jakość i skuteczność produktów a przy tym marka uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych marek sportu i fitness na świecie.

Produkty Hyperice można znaleźć w naszym sklepie w zakładkach regeneracja potreningowa i rollery i piłki do masażu.

Scroll to top