Product removed from wishlist!

PowerDot to marka, która zrewolucjonizowała elektrostymulację i przeniosła jej efekty z medycyny do świata sportu i fitness.

Dzięki unikalnemu systemowi, PowerDot umożliwia kontrolę elektrostymulacji w sposób bezprzewodowy i za pośrednictwem telefonu komórkowego sprawiając, że trening i regeneracja mogą być zawsze z Tobą – nawet w Twojej kieszeni!

powerdot-duo

W rodzinie PowerDot znajdują się 2 produkty – Uno i Duo. Oba posiadają taką samą funkcjonalność, natomiast różnią się ilością elektrod. W wersji Uno możliwa jest praca dedykowana jednej grupie mięśniowej. W przypadku elektrostymulatora PowerDot Duo można skupić się na 2 grupach mięśniowych jednocześnie.

PowerDot to synonim jakości i przywiązania wagi do nawet najmniejszych szczegółów. Każdy element produktu wykonany jest z trwałych materiałów i opakowany w sposób miły dla oka. W aplikacji odpowiedzialnej za kontrolę elektrostymulacji, dostępna jest wersja polska z dokładnym opisem programów treningowych i regeneracyjnych, a także wysokiej jakości zdjęcia dokładnie obrazujące umieszczenie elektrod na ciele.

elektrostymulator-powerdot-duo-czarny-opakowanie
aplikacja-powerdot-personalizacja-profilu

Aplikacja PowerDot to bardzo ważny element produktu, ponieważ to właśnie ona odpowiada za sterowanie programami i samym urządzeniem. Aplikacja daje możliwość obserwowania swoich postępów i kontroli różnych parametrów elektrostymulacji – od intensywności i czasu długości impulsu elektrycznego po liczbę skurczy czy czas odpoczynku między nimi.

Wszystko, co stoi za marką i funkcjonalnością elektrostymulatorów PowerDot ma jeden cel – stworzyć rozwiązanie, które umożliwi wygodne, komfortowe, systematyczne i skuteczne treningi lub regenerację odpowiadające każdej aktywności i dyscyplinie sportu – od biegania, crossfit, czy kolarstwo po piłkę nożną, koszykówkę czy futbol amerykański.

Produkty PowerDot dostępne są w naszym sklepie w zakładce regeneracja potreningowa.

Scroll to top