PARTNERZY

Product removed from wishlist!

Lechia Gdańsk

Klub piłkarski, mający swoją siedzibę w Gdańsku. Zdobywca dwóch Pucharów Polski oraz dwóch Superpucharów Polski. Od kilkunastu lat występuje w najwyższej polskiej piłkarskiej klasie rozgrywkowej – Ekstraklasie.

 

 

Arka Gdynia

Klub piłkarski z ponad 90-letnią tradycją, grający obecnie w I lidze. Dwukrotny zdobywca Pucharu Polski, dwukrotny zdobywca Superpucharu Polski oraz uczestnik Pucharu Zdobywców Pucharów i eliminacji Ligi Europy.

chemik police

Chemik Police S.A.

Klub siatkarski z 25-letnią tradycją i grający na co dzień w Lidze Siatkówki Kobiet. Dwukrotny zdobywca Mistrzostwa Polski i trzykrotny zwycięzca Pucharu Polski. Obecnie lider polskiej ekstraklasy i główny kandydat do zdobycia kolejnego tytułu Mistrza Polski.

crs clinic

CRS Clinic

Klinika rehabilitacji i medycyny sportowej z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w diagnostyce USG, ortopedii i treningu medycznym – twórca autorskiego programu łączącego trening personalny z elementami fizjoterapii.

polonia warszawa

KSP Polonia

Warszawski klub piłkarski z ponad 100-letnią tradycją. Wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski, Pucharu Polski i Superpucharu Polski. Współzałożyciel Polskiego Związku Piłki Nożnej, obecnie drużyna występująca w 3. lidze polskiej

cuprum lubin

Cuprum Lublin

Klub sportowy z niemal 20-letnią tradycją, występujący nieprzerwanie i od kilku lat w siatkarskiej Plus Lidze.

politechnika gdanska

Sportowa Politechnika

Klub sportowy występujący na co dzień w rozgrywkach Energa Basket Ligi.

developres

K.S. DevelopRes

Klub siatkarski występujący w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Dwukrotny zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Polski i obecny wicemistrz Polski.

stal nysa

Stal Nysa

Siatkarski klub sportowy z ponad 60-letnią tradycją, występujący obecnie w 1.lidze. Wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharu Polski, w tym zwycięzca Pucharu w roku 1996.

widzew lodz

Widzew Łódź

Jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich sportowych w Polsce, posiadający w swoich osiągnięciach tytuły Mistrza Polski, Pucharu i Superpucharu Polski, a także Pucharu Inertoto. Wielokrotny uczestnik europejskich pucharów, w tym Pucharu UEFA i Ligi Mistrzów.

sinnet

Sinnet Club

Ekskluzywny klub fitness w Warszawie, dający do dyspozycji Klientów możliwość uprawiania różnego rodzaju sportu i aktywności. Na obiektach klubu znajdują się m.in. siłownie, korty do tenisa i squasha, basen, sale do zajęć grupowych i centrum odnowy biologicznej.

galen rehabilitacja

Galen rehabilitacja

Nowoczesne centrum fizjoterapii, specjalizujące się w diagnostyce, rehabilitacji i treningu medycznym, posiadające swoje oddziały na Górnym Śląsku – w Katowicach i Bieruniu.

dom lekarski

Dom Lekarski

Centrum medyczne w Szczecinie posiadające 4 oddziały na terenie miasta i posiadające szeroki zakres specjalizacji. Zaufany dostawca usług dla profesjonalnych sportowców i osób indywidualnych, zdobywca nagrody „Busola Biznesu” i członek Europejskiej Federacji Szpitali – HOPE.

norwid czestochowa

Norwid Częstochowa

Męska drużyna siatkarska, występująca obecnie w rozgrywkach 1. Ligi Siatkówki. Wielokrotny zdobywca młodzieżowych Mistrzostw Polski i medalista Mistrzostw Europy i Świata. Kuźnia polskich, siatkarskich talentów, z których wielu reprezentuje barwy Polski w rozgrywkach międzynarodowych.

fizjoline

Fizjoline

Centrum medycyny, rehabilitacji i treningu personalnego z siedzibą w Szczecinie, świadczące usługi w zakresie diagnostyki, fizjoterapii, medycyny sportowej, dietetyki, podologii i kosmetologii.

Achillmed Sport Fizjoterapia

Centrum Fizjoterapii i Medycyny Sportowej w Warszawie, specjalizujące się w terapii manualnej, rehabilitacji i prewencji kontuzji, zapewniające najwyższą jakość usług zarówno dla osób powracających do zdrowia po urazach jak i amatorów zdrowego trybu życia i profesjonalnych sportowców.

Scroll to top