GROINBAR

Product removed from wishlist!

Mobilny system do szybkiej, dokładnej i powtarzalnej oceny siły i dysproporcji w sile mięśni bioder, geerujący i analizujący dane związane z siłą ekscentryczną i izometryczną przywodzenia i odwodzenia w czasie rzeczywistym.

Diagnostyka z wykorzystaniem GroinBara umożliwia ocenę sił w wielu pozycjach, dając trenerom i fizjoterapeutom kompletną informację na temat stanu zdrowia i formy zawodnika lub pacjenta. Dzięki unikalnej konstrukcji ramy urządzenia, system zapewnia standaryzację pozycji i daje pewność pracy o dokładnie takiej samej charakterystyce.

Testy z wykorzystaniem GroinBara mogą obejmować diagnostykę obu kończyn jednocześnie lub każdej z osobna. GroinBar jest urządzeniem na tyle wszechstronnym, że umożliwia przeprowadzenie testów w różnych pozycjach, tj. siedzącej, leżącej, a nawet w pozycji deski bocznej.

Dzięki wyjmowanej, mieszczącej się w plecaku, jednostce testującej przeprowadzenie diagnostyki możliwe jest praktycznie zawsze i w każdych warunkach sprawiając, że GroinBar jest urządzeniem do łatwego i ciągłego monitorowania stanu zdrowia i formy zawodnika lub pacjenta.

OGRANICZENIE BŁĘDÓW POMIAROWYCH

Mocna i stabilna konstrukcja pozwala na niezależny pomiar siły mięśni bioder – prawego i lewego.

USTANDARYZOWANE POZYCJE

Modułowy system zmian pozycji z dokładnymi oznaczeniami pozycji umożliwia przeprowadzenie testów zawsze o identycznej charakterystyce.

SZEROKI ZAKRES TESTÓW

Sprawdź siłę izometryczną przywodzenia i odwodzenia bioder we wszystkich typowych pozycjach.
Sprawdź siłę bioder w wielu unikalnych pozycjach, takich jak zgięcia, rotacje wewnętrzne i zewnętrzne, i wiele innych

MOBILNA JEDNOSTKA TESTUJĄCA

Wyposażona w sensory jednostka testująca może być odczepiona od ramy i z łatwością mieści się w plecaku, dając możliwość diagnostyki w każdych warunkach.

ANALIZA DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM

Oprogramowanie kompatybilne z systemami Windows, Mac i iOS

Informacje liczbowe o maksymalnej i średniej sile przywodzenia, odwodzenia, a także stosunku przywodzenia i odwodzenia względem siebie

Przedstawienie sił za pomocą wykresów dla każdej ze stron z identyfikacją kolorystyczną

Informacje porównawcze z poprzednich testów

Zapisywanie i analiza danych za pomocą jednego kliknięcia

Scroll to top